Menu Zamknij

Czyściki do butów

W trosce o najdrobniejsze detale, oferujmy hotelowe czyściki do obuwia, idealne dla obiektów, które stawiają na doskonałą obsługę i dbałość o wygląd swoich gości. Nasze czyściki skomponowane są z miękkiej gąbki nasączonej uniwersalną, bezbarwną pastą do butów, oraz z twardej części służącej do polerowania.

Zapakowane w folię, zapewniają ochronę pasty przed wyschnięciem, a dodatkowo dostępne z papierowym kartonikiem lub saszetką sprawiają, że są niezwykle praktyczne i higieniczne. W podróży służbowej, gdzie każdy detal ma znaczenie, nasze czyściki do obuwia są doskonałym rozwiązaniem dla gości pragnących zachować nienaganny styl.

Dlaczego warto wyposażyć pokój w czyścik do obuwia? Osoby, które często podróżują, muszą radzić sobie z pogniecionymi ubraniami i zabrudzonym obuwiem. Niemniej, z ograniczonym miejscem w bagażu trudno zabrać wszystkie niezbędne akcesoria, dlatego hotele dbające o komfort swoich gości oferują praktyczne akcesoria hotelowe, takie jak jednorazowe czyściki do obuwia, dzięki którym utrzymanie eleganckiego wyglądu staje się łatwe i dostępne dla każdego podróżującego.